Mes esame Švaros Uostas – susipažinkime

Nesunku atspėti iš pavadinimo „Švaros Uostas”, kad veiklos pradžia prasidėjo Lietuvos pajūryje, uostamiestyje – Klaipėdoje. Tačiau laikas bėga, keičiamės ir mes, mūsų veikla ir šiai dienai, po penkerių metų nuo įmonės veiklos pradžios, galime didžiuotis, kad savo paslaugas galime pasiūlyti praktiškai visoje Lietuvoje: nuo Klaipėdos iki Vilniaus, nuo Telšių iki Alytaus, nuo Mažeikių iki Kėdainių ir taip toliau…

UAB „Švaros Uostas” – atliekame praktiškai visas įmanomas valymo paslaugas, o jei su tuo dar nesame susidūrę, visada pasistengsime pagal užsakovo poreikius atlikti mums paskirtas užduotis – mėgstame iššūkius.

UAB „Švaros Uostas” vizija – pakeisti visos aplinkos mąstymą apie mūsų profesiją – valytojus. Išties visi suprantame, koks tai sunkus darbas, kad atlikti nepriekaištingai valymo darbus turi dirbti ypač profesionalus ir kompetentingas darbuotojas, tikras švaros ekspertas. Tačiau, deja, kol kas mus supantis požiūris yra šiek tiek kitoks. Darysime viską, kad ši specialybė vėl būtų pripažinta, nes jei ne mes, šios srities vėliavnešiai, tai kas?

UAB „Švaros Uostas“ misija – būti švaros ekspertais Jūsų biuruose, gamybinėse patalpose, prekybos centruose, namuose ar kitose patalpose. Žinome, kad galime tapti bet kurio verslo valymo paslaugų tiekėjais, kadangi labai daug dėmesio skiriame darbuotojų (švaros ekspertų) atrankoms bei Jiems mokame didesnius nei rinkos atlyginimus, ypač didelį dėmesį skiriame kliento poreikiams ir žinoma, be išimties – savo augimui, atsinaujinimui, tobulėjimui. Be abejonės, mūsų misija, tai aukščiausių valymo standartų visuma mūsų klientui.

Kodėl rinktis mus – Švaros Uostą?

Tiek verslui, tiek gyventojams siūlome ypač platų valymo paslaugų pasirinkimą – viskas vienoje vietoje, vienu užsakymu. Turime specialiųjų valymo darbų komandą, siūlome pastovaus valymo paslaugas bet kurioms patalpoms, tiekiame higienos priemones, nuomojame purvą ir drėgmę sugeriančius kilimus, dezinfekuojame patalpas šalto rūko generatoriumi ir tam turime visas licencijas.

Kodėl rinktis šioms paslaugoms skirtingus tiekėjus, jei viską galite gauti iš vienų rankų, vienoje sąskaitoje ir žinoma – profesionaliai ir operatyviai? Ko pasekoje taupysite savo administracijos laiką, sumažinsite išlaidas pirkdami priemones patys ar užsakant paslaugas iš skirtingų tiekėjų, o susirgus ar išėjus atostogų švaros ekspertei, ją pakeisime kita, kad švara ir gaiva ir toliau liktų Jūsų patalpose nenutrūkstamai.

Mus reikia rinktis, nes:

Mūsų pasididžiavimas:

Palikite užklausą: