Verslo patalpų reguliarus valymas

Ryte atvykus į darbą visiems norisi rasti švarias, tvarkingas verslo patalpas ir produktyviai praleisti dieną, atliekant savo darbus. Visada malonu dirbti tvarkingame biure, ypač jeigu biuro valymą atlieka savo srities profesionalai.
Valymo įmonė nuo įprastos valytojos skiriasi tuo, kad susirgus vienai darbuotojai mes ją iškart pakeisime kita ir Jūsų patalpos liks tvarkingos. Sekantis pranašumas – mes naudojame tik aukščiausios klasės, profesionalias valymo priemones ir įrankius, kurių negalima rasti paprastoje parduotuvėje.
Užsisakant mūsų valymo įmonės paslaugas, klientams yra pateikiama kaina, įskaičiavus visus valymo įrankius, įrangą ir darbų kaštus. Mes pasirūpiname viskuo, nuo A iki Ž, o Jums belieka tik džiaugtis valymo kokybe, tobula švara ir fokusuotis į savo darbą!

Verslo patalpas valome bet kuriuo metu!

Švaros Uostas yra lanksti ir prie klientų prisitaikanti valymo įmonė, todėl mes turime daug darbuotojų, ir savo klientams galėtume pasiūlyti patalpų valymą bet kuriuo metu, kada jam yra patogiausia. Mes dirbame ne tik darbo valandomis, vykdome patalpų valymo paslaugas vakarais bei savaitgaliais.

Daugumoje biurų mes nenaudojame dulkių siurblių, kad nebūtų sukeliamas triukšmas, trukdantis mūsų klientams dirbti, o mūsų draugiškos švaros ekspertės yra tikros profesionalės, nes moka nustebinti švara, naudojant tik plovimo šluotą. Garantuojame, jog mūsų darbuotojos netrukdys Jūsų darbui, tačiau suteikiame galimybę ir pasirinkti mūsų valymo paslaugas ne darbo valandomis.

Verslo patalpų valymas visoje Lietuvoje

Valymo įmonė “Švaros uostas” visada pasirengusi sutvarkyti bet kokios rūšies netvarką su meile ir atsidavimu! Jei reikalinga pagalba valant namus, biurą ar kitą patalpą – drąsiai susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums asmeninį valymo paslaugų pasiūlymą!