Purvą sugeriančių kilimėlių tiekimas

Įėjus į patalpas pirmiausia, ką lankytojai pastebi yra grindų švara ir būklė. Plytelės, medinės grindys ar kiliminė danga bėgant laikui nusidėvi, o nešvarumai, patekę ant grindų tik pagreitina paviršiaus nusidėvėjimą bei neestetiškai atrodo. 

Siūlome purvą sugeriančių kilimėlių nuomą tam, kad Jūsų grindys nusidėvėtų lėčiau, purvo būtų mažiau, bei mažiau laiko skirtumėt grindų valymui. Kilimėlius siūlome atsižvelgdami į Jūsų poreikius. Tiekiame ekologiškos sudėties kilimėlius, ypatingai daug drėgmės sugeriančius, spalvotus, su Jūsų įmonės logotipais arba įprastus pilkus ar rudus klasikinius kilimėlius. 

Visus kilimėlius galime tiekti įvairių dydžių, atsižvelgdami į Jūsų norus ir patalpų dydį. Jei klientas nežino kuriuos kilimėlius pasirinkti, kad jų patalpoms būtų labiausiai tinkami, mes siūlome išbandyti juos išsinuomojant 1 mėnesio laikotarpiui be įsipareigojimų.

Privalumas nuomojantis kilimėlius iš mūsų yra tas, kad mes nesudarome sutarčių ilgam laikotarpiui ir nereikalaujame jokio įsipareigojimo – tiekiame kilimėlius tol, kol klientai nori, o prieš atsisakant kilimėlių nuomos nereikia mokėti papildomai dėl sutarties netesėjimo, kaip yra kitose valymo įmonėse.

Purvą sugeriantys kilimėliai Jūsų poreikiams

Mes tiekiame įvairiausius purvą ir drėgmę sugeriančius kilimėlius, priklausomai nuo Jūsų poreikių :

  • ekologiškos sudėties
  • ypatingai daug dregmės sugeriantys
  • kilimėliai su Jūsų įmonės logotipu
  • paprasti, klasikiniai
  • mini kilimėliai ar dideli kilimai

Purvą sugeriančių kilimėlių nuoma visoje Lietuvoje

Valymo įmonė “Švaros uostas” visada pasirengusi sutvarkyti bet kokios rūšies netvarką su meile ir atsidavimu! Jei reikalinga pagalba valant namus, biurą ar kitą patalpą – drąsiai susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums asmeninį valymo paslaugų pasiūlymą!