Valymo paslaugos gyventojams

Didžioji dalis mūsų klientų yra verslo klientai, tačiau mes valome ir individualius namus bei butus. Mūsų atliekami vienkartiniai valymo darbai gyventojams:

Langų valymas

Turime specialiai apmokytus darbuotojus, kurie langus valo naudojant profesionalias priemones, bet kuriame aukštyje, turinčius aukštalipių pažymėjimus ir visas reikiamas saugumo priemones.

Grindų dangos atnaujinimas

Norint kuo ilgiau džiaugtis grindų dangos ilgaamžiškumu, neužtenka jos siurbti ir plauti. Naują grindų dangą, priklausomai nuo to kokios ji yra medžiagos, dažniausiai reikia impregnuoti(padengti apsauginiu sluoksniu). Tai daroma tam, kad pačiai dangai nekliūtų nešvarumai, nes vaškas ar impregnantas suteikia nepastebimą sluoksnį, kuris grindų dangą apsaugo nuo atsirandančių dėmių.

Jei dėmės jau yra atsiradusios ant grindų paviršiaus, juos reikia šalinti naudojantis grindų atšveitimo paslauga, kuri atliekama naudojant diskinį šepetį ir profesionalias valymo priemones, o tik tada kai grindys yra atšveičiami, ant jų dedame vašką arba impregnantą.

Fasadų valymas

Norint, kad namai atrodytų tvarkingi ne tik viduje, bet ir išorėje, privaloma rūpintis namo fasadu. Patys gyventojai negali nuplauti fasado kokybiškai ir saugiai, nes neturi reikiamų priemonių, ilgų kopėčių ir specialių apsaugos diržų.

„Švaros Uosto“ valymo ekspertai fasado plovimui naudoja profesionalias priemones bei aukšto slėgio aparatą, kuris nuplauna visą susikaupusį purvą, paukščių išmatas bei kerpes ar samanas. Suteikite savo namams visiškai naują vaizdą!

Valymas po remonto ir statybų

Jei atnaujinant namus statybininkai paliko Jūsų namuose dažų ar kitų statybinių medžiagų likučių, neturint specialių priemonių ir nežinant kaip elgtis su atitinkama danga, geriau nerizikuoti ir palikti darbą valymo srities profesionalams.
Mes turime visas reikiamas priemones kiekvienam paviršiui, kad galėtume pašalinti visas statybines medžiagas jo nepažeidžiant. Statybinių atliekų taip pat negalima tiesiog išmest – jos turi būti atitinkamai panaikintos. Mes pasirūpinsime viskuo, nuo A iki Z!

Generalinis valymas

Išsikrausčius nuomininkams, po šventės, nusipirkus naują būstą ar tiesiog norint atsinaujinti, puikiai tinka generalinis valymas. Pats namų šeimininkas valydamas didelį gyvenamąjį plota nuo grindų iki lubų užtruktų labai ilgą laiką ir išleistų pinigus begalei priemonių, dažnai nežinodamas apie veiksmingumą.
Mes generaliniam valymui naudojame profesionalias, laiko patikrintas priemones, kurios greitai ir kokybiškai pašalina visus nešvarumus. Atvykus įvertinti patalpas jau žinome kokias priemones mūsų darbuotojai turės vežtis, kad nešvarumai būtų greitai ir efektyviai pašalinti.

Minkštų baldų cheminis valymo paslaugos

orint palaikyti ne tik švarią, tačiau ir higienišką namų aplinką, neužtenka valyti baltus tik sausu siurbimu ar šlapia šluoste.  Mūsų rekomendacija –  cheminis giluminis minkštų baldų valymas bent kartą per metus, kad palaikytumėte higieną bei saugotumėte savo pačių sveikatą.

Pasitelkiame profesionalias valymo priemones ir darbuotojus, turinčius reikiamą kvalifikaciją bei patirtį. Visi daiktai dėvisi, ypač jei Jūs turite augintinių ar vaikų, o net iki 80% į namus patekusių dulkių nusėda būtent ant minkštų baldų, čiužinių ar kilimų. Išnaikiname visas susikaupusias bakterijas iki 10cm gylio visuose minkštuose balduose, čiužiniuose ar kilimuose.

Profesionalios valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Valymo įmonė “Švaros uostas” visada pasirengusi sutvarkyti bet kokios rūšies netvarką su meile ir atsidavimu! Jei reikalinga pagalba valant namus, biurą ar kitą patalpą – drąsiai susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums asmeninį valymo paslaugų pasiūlymą!