Vienkartiniai valymo darbai

Langų valymo paslagos

Mes siūlome profesionalią langų valymo paslaugą, nepriklausomai ar langai atsidaro ir kokiame jie yra aukštyje. Galime valyti langus su klientu sutartu grafiku arba atlikti vienkartinį valymą, taip pat valome langus po remonto ar statybos darbų.

Naudojame tik profesionalias priemones ir turime darbuotojus su aukštalipių pažymėjimais bei išmokytus valyti langus taip, kad ant langų neliktų jokių valymo žymių.

Švaros uoste dirbantys langų valymo ekspertai valo langus su distiliuoto vandens sistema, kuri pasiekia langus iki 11-os metrų aukščio, o jei langai yra aukščiau, mūsų ekspertai pasitelkia į pagalbą bokštelį, tad Jūsų langai liks švarūs, nesvarbu kokiame aukštyje jie yra.

Grindų dangos atnaujinimas

Jei norite ilgesnį laiką džiaugtis grindimis, kurios atrodys lyg naujos, mes Jums rekomenduojame atnaujiniti grindis kas keletą metų. Mūsų švaros ekspertai atvykę pašalina senąjį laką, išvalo grindis diskiniu šepečiu ir profesionaliomis chemijos priemonėmis, o tada padengia nauju, blizgesį suteikiančiu laku.
Norint apsaugoti PVC grindų dangą, priežiūra yra privaloma, nes pirmiausia nešvarumai kaupiasi ant viršutinio lako paviršiaus, o tik tada kai lakas yra sugadinamas ar pašalinamas dėl didelio žmonių praeinamumo, dangos paviršius susigadina, o nuo šios dangos dėmės retai būna pašalinamos iki galo.
Biure ar namuose grindis išklojus plytelėmis, kol jos yra naujos, rekomenduojama impregnuoti jas su specialiomis priemonėmis. Po atlikto plytelių impregnavimo jos tarnaus ilgiau ir neįsigers nešvarumai, nes impregnantas padengia plyteles plonu apsauginiu sluoksnių, kuris pačia plytelę saugo nuo nešvarumų, paviršinės dėmės tampa lengviau nuplaunamos. Norint džiaugtis ilgaamžiška grindų danga privaloma ją prižiūrėti tinkamai ir poliruoti naudojant specialų vašką.

Fasadų valymas

Kad pastatas būtų gražus ir tvarkingas ne tik viduje, bet ir išorėje, būtina prižiūrėti fasadą. Žmonės, neturintys tinkamų įgūdžių, įrangos ir profesionalios chemijos, patys negali nusivalyti fasado, o mūsų švaros profesionalai žino kaip pagelbėti šioje situacijoje.
Norint pasiekti visus fasado kampus reikia ilgų kopėčių arba bokštelio, o tam žmogus turi būti paruoštas ir turėti privalomas saugumo priemones. Švaros uoste dirbantys profesionalai nuo fasado pašalins samanas, kerpes, paukščių išmatas ar susikaupusį purvą. Fasadas yra plaunamas aukšto slėgio aparatu, po valymo fasadas tampa šviesesnis, nes yra pašalinami susikaupę nešvarumai.

Valymas po remonto ir statybų

Atlikus remonto ar statybų darbus dažniausiai patalpose lieka statybinių medžiagų likučių, kurias šalinti žmogui, neturinčiam patirties yra rizikinga, nes lengvai gali būti pažeidžiamas valomas paviršius. Mūsų švaros ekspertai turi patirties valymuose po atliktų remonto ir statybos darbų.
Taip pat mes turime itin daug įvairių priemonių ir žinome kiekvienai situacijai geriausiai tinkamą valymo priemonę, kuri pašalintų statybinių medžiagų likučius nepažeidžiant paviršiaus.
Po remonto bei statybų mes atliekame šiuos darbus:
  • Šaliname statybines medžiagas nuo stiklinių ir veidrodinių paviršių, o vėliau juos nublizginame
  • Specialiomis priemonėmis valome virtuvės bei vonios patalpas
  • Šveičiame grindis ir šaliname likusius dažų ir kitų statybinių medžiagų likučius
  • Šaliname susikaupusias dulkes po statybų

Generalinis valymas

Išnuomojus naujas patalpas, po senųjų nuomininkų retai būna palikta tobula švara. „Švaros Uostas“ atlieka profesionalius generalinio valymo darbus, valome kiekvieną tarpelį nuo grindų iki lubų, padarome patalpas švarias ir jaukias, kad darbuotojams būtų malonu įsikurti naujoje darbo vietoje.
Generalinio patalpų valymo metu yra pašalinamos visos šiukšlės, įsisenėjusios dėmės, nuvalomi langai, sausu būdu išvalomi minkšti baldai. Virtuvės ir vonios patalpoms yra naudojamos stipresnės priemonės nei klientai gali rasti parduotuvėse ir visa tai yra daroma tam, kad klientas liktų patenkintas ir jaustųsi jaukiai naujoje patalpoje.

Minkštų baldų cheminis valymo paslaugos

Ne visada minkštus baldus pavyksta apsaugoti nuo dėmių, bet per kavos pertraukėlę norisi pailsėti patogiame fotelyje ant kurio atsiradusi kavos dėmė nekelia susižavėjimo. Mes turime tinkamą įrangą išvalyti bet kokią dėmę, atsiradusią ant šviesių ar tamsių baldų.
Cheminis minkštų baldų valymas yra reikalingas ne tik tada kai ant jo atsiranda dėmė, valyti fotelius ir sofas reikia norint išvengti mums pavojingų dulkių erkučių ir bakterijų, o kasdien ateinanti valytoja su šluoste negali jų pašalinti, todėl šiuo atveju gelbėjame mes ir išvalome giluminiu cheminiu valymu visas minkštas kėdes, sofas ir fotelius, kad jie būtų gražūs ir higieniški.

Kilimų valymas

Dulkių siurblys yra puikus pagalbininkas norint namus paversti švariais, tačiau tik siurbiant namus mes negalime pasiekti tobulos švaros, taip pat ir norint panaikinti dulkių erkutes ar kitas bakterijas. Kilimams būtinas plovimas.
Mes teikiame specialią kilimų valymo paslaugą, kurios metu kilimai yra išplaunami su specialiomis valymo priemonėmis ir džiovinami pasitelkiant profesionalią techniką, kad kilimas išliktų švarus ir purus, be jokių užsilikusių bakterijų.
Įmonė „Švaros Uostas“ kilimus paima iš gyventojų ar verslo klientų, išsiveža į savo kilimų valyklą, išvalo ir išdžiovina kilimus. Klientui grąžiname švarius bei puikiai kvepiančius kilimus. Esant pageidavimui, kilimus galime išvalyti ir vietoje.

Kiliminės dangos valymo paslaugos

Kiliminę dangą valome atvykę į kliento nurodytą adresą. Su plaunamu siurbliu ir profesionalia chemija išvalome dėmės, esančias ant kiliminės dangos, išsiurbiame netyčia išpiltų skysčių turinį, o tuomet pašaliname jų paliktas dėmes.
Po atlikto kiliminės dangos valymo rekomenduojame ant jo nevaikščioti keletą valandų, kad danga galėtų tolygiai ir gražiai išdžiūti, tačiau jei keletą žingsnių reikės žengti ant kiliminės dangos, nieko blogo nenutiks ir Jums tikrai nereikės jaudintis dėl sugadintos kiliminės dangos.

Profesionalios valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Valymo įmonė “Švaros uostas” visada pasirengusi sutvarkyti bet kokios rūšies netvarką su meile ir atsidavimu! Jei reikalinga pagalba valant namus, biurą ar kitą patalpą – drąsiai susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums asmeninį valymo paslaugų pasiūlymą!