Valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Verslo patalpų reguliarus valymas

Mūsų švaros ekspertėms valymo metu naudojant profesionalias valymo priemones Jūsų patalpos liks ne tik švarios bei kvepiančios, bet ir užtikrins ilgaamžiškumą valomiems paviršiams bei baldams. Galite išlikti ramūs, kad mūsų darbuotojos netrukdys Jūsų darbui, o jei vis dar abejojate, galite pasirinkti mūsų valymo paslaugas ne darbo valandomis.

Vienkartiniai valymo darbai

Švaros Uostas atlieka šias vienkartinio valymo paslaugas: langų valymas, grindų dangos atšveitimas ir atnaujinimas, laminavimas, impregnavimas,  fasadų valymas aukštu slėgiu, profesionalus valymas po remonto ar statybų, generaliniai valymo darbai, kilimų bei kiliminės dangos valymas, minkštų baldų cheminis valymas, o be to mes atliekame ir kitas paslaugas, kurių gali prireikti klientams.

Higienos priemonių tiekimas

Klientai užsisako iš mūsų profesionalių higienos priemonių tiekimo paslaugą, kad sutaupytų savo administracinį laiką bei papildomas išlaidas. Galime pasiūlyti šias priemones: skystas muilas, tualetinis popierius, įvairių kvapų oro gaivikliai, servetėlės rankoms, kitos priemonės, kurių gali prireikti Klientui.

Purvą sugeriančių kilimėlių nuoma

Tiekiame ekologiškos sudėties kilimėlius, ypatingai daug drėgmės sugeriančius, spalvotus, su Jūsų įmonės logotipais arba įprastus juodus ar rudus klasikinius kilimėlius. Visus kilimėlius galime tiekti įvairių dydžių, atsižvelgdami į Jūsų norus ir patalpų dydį.

Valymo paslaugos gyventojams

Didžioji dalis mūsų klientų yra verslo klientai, tačiau mes valome ir individualius namus bei butus, kuriems galime pasiūlyti ne tik vienkartinius valymo darbus, tačiau ir pastovų namų valymą, kad Jums būtų malonu grįžti į tvarkingus namus.

Patalpų dezinfekavimas

Teikiame ne tik valymo, bet ir dezinfekavimo paslaugas. Mūsų įmonė turi oficialią dezinfekavimo licenciją, o specialiai apmokyti darbuotojai naudoja profesionalias dezinfekcijos priemones ir įrankius.

Teikiame valymo paslaugos visoje Lietuvoje

Valymo įmonė “Švaros uostas” visada pasirengusi sutvarkyti bet kokios rūšies netvarką su meile ir atsidavimu! Jei reikalinga pagalba valant namus, biurą ar kitą patalpą – drąsiai susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums asmeniniį valymo paslaugų pasiūlymą!